Fizikai dolgozók - akik az elméletet a gyakorlatba ültetik át

Tudta, hogy a JOST Hungária Kft. világmárkájú alkatrészeket gyárt tehergépjárművekhez? Tudta, hogy a termelésben a legkülönfélébb fémmegmunkálási eljárásokkal dolgozunk? Többek között ezekkel találkozhat Nálunk: hegesztés, forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás, szerelés.

Ha szereti a műhelymunkát, ha nem bánja, hogy össze kell koszolnia a kezét, ha férfias szakmára vágyik, és jól bánik a szerszámokkal, a legjobb helyen van a JOST-nál!

Cégünk által gyártott alkatrészek legfőbb megmunkálási eljárása az esztergálás, marás hagyományos, és CNC vezérelt gépeken. CNC gépkezelőként alkatrészek mechanikai megmunkálására szolgáló CNC gépek (Fanuc, Siemens vezérlés) kezelésében, programozásában, korrekciók elvégzésében, megmunkáló szerszámok cseréjében, a gyártás során szükséges önellenőrzés elvégzésében, az előírt ellenőrzési tervek végrehajtásában és a szükséges gépkarbantartásokban szerezhet szakmai tapasztalatot.

A hegesztést a forgózsámoly előgyártás, és a konténerláb gyártás területén alkalmazzuk. Büszkék vagyunk rá, hogy egy nagyon ritka, és iskolában sem tanított hegesztési eljárással, a leolvasztó tompahegesztéssel hegesztjük össze a forgózsámolyhoz készülő karika előgyártmányokat. Ezt automata hegesztőgépek végzik, a dolgozóink a gépet beállítják, kiszolgálják, és a hegesztési varratot dolgozzák el vésési technológiával. A konténertechnika területünkön a kézi hegesztés, és a legmodernebb robottechnológia is megtalálható. Aki hegesztő munkára jelentkezik hozzánk, több területen, többféle eljárást is tud alkalmazni a munkája során.

Csarnokainkban többféle szerelő és gépkezelő állomás található. A forgózsámoly területén pneumatikus és PLC vezérelt gépekkel dolgozunk, itt csiszolás, köszörülés, fúrás történik. Emellett hengerítő gépek, oszlopos fúrógépek állnak rendelkezésünkre. A vonófej területén a standard termékek szalagon, a speciális termékek egyedi munkaállomásokon kerülnek összeszerelésre. Termékeink összeszerelése kézzel történik, az ehhez szükséges eszközök (például csavarbehajtó) használatával. Biztonsági alkatrészekről lévén szó, az egyes szerelési és megmunkálási fázisokban nagyon fontos a termékek megfelelő ellenőrzése, mérőeszközök használata.

A különféle megmunkáló, szerelő és gépkezelő állomásaink mellett egyedülálló KTL festőberendezéssel is rendelkezünk. Az alkatrészeket konvejor pályára akasztjuk fel, majd a KTL, azaz Kataforetikus mártó eljárás során olyan bevonatot kapnak, mely korrózióvédelmet biztosít számukra, időtállóvá téve azokat. Az eljárás során kialakult réteg fekete színű, változó, akár 18-40 mikron rétegvastagságú is lehet, mely egy emberi hajszál vastagságának felel meg. A területen a festőberendezés kiszolgálók feladata az alkatrészek maszkolása, a konvejor pályára történő felakasztása, festést követően azok leszedése, a festés minőségi ellenőrzése, majd a termékek munkautasítás szerinti csomagolása.

Ahogy mondani szoktuk: "A karbantartáson nincsen két egyforma nap." A csarnokainkban lévő gyártó berendezések, egyedi tervezésű célgépek, CNC szerszámgépek, megmunkáló központok, szemcseszóró berendezések, hidraulikai présgépek, egyedi tervezésű fúróközpontok és szerelőgépek, tompahegesztők, pneumatikus és PLC vezérelt gépek, hengerítő gépek megfelelő működéséért és rendelkezésre állásáért profi karbantartó csapatunk felel. A csapatban nagy szaktudású villamos karbantartók, karbantartó lakatosok, forgácsolók dolgoznak, akik napról napra biztosítják a termelés számára a megfelelő működést.

Ahhoz, hogy a vevőink által kívánt termékek az ütemterv szerint rendelkezésre álljanak, a társosztályok szoros együttműködése szükséges. Ebben a raktárnak is jelentős szerepe van, hiszen ők látják el a termelést a megfelelő mennyiségű és minőségű alapanyagokkal. Raktáros targoncavezető munkatársaink végzik az áru beérkezésekor az áru lerakodását, érkeztetését, ellenőrzését, valamint az alapanyagok, alkatrészek komissiózását és az általános anyagmozgatást. A raktárban oldalvillás targoncákat használunk, amelyekkel a Kollégák már rutinosan, profik módjára tudnak manőverezni a sorok között.

Mentor program új munkatársak részére

  1. 2018. augusztusában vezettük be a fizikai dolgozók mentor programját, melynek célja, hogy az új munkatársak mielőbb komfortosan érezzék magukat a munkahelyükön, könnyen beilleszkedjenek, megismerjék a vállalati kultúránkat.  A mentorok a dolgozókkal azonos szinten lévő kollégák, régebbi dolgozóink, akik külön felkészítést kaptak arra, hogyan tudják segíteni az újonnan érkezőket.

Mentor program kezdete - Az első hónap

A mentorok folyamatosan kapcsolatot tartanak a mentoráltakkal a belépéstől számított hat hónapon keresztül. A kapcsolattartás legintenzívebb időszaka az első hét, illetve hónap, amikor a legtöbb újdonsággal kell szembenézni a mentoráltnak.

1 hónap

2-6 hónap

Mentor program folyamatban

A másodiktól a hatodik hónapig kicsit lazább, de továbbra is aktív a kapcsolat. A mentorok segítenek a területen való eligazodásban, az új dolgozó beilleszkedésében, akár informális kapcsolatok kiépítésével, munkaközi szünetekben történő beszélgetésekkel. Hozzájuk bármikor lehet kérdésekkel, problémákkal fordulni.

Mentor program vége - 6 hónap után

A hat hónapos folyamat végén a mentorálás véget ér, de az emberi jó kapcsolatok továbbra is megmaradnak. Bízunk benne, hogy belső mentorainkon keresztül hozzá tudunk járulni ahhoz, hogy az új belépőink már az első naptól kezdve érezzék, fontosak számunkra, és mindannyian azon vagyunk, hogy mielőbb értékes és elégedett csapattaggá váljanak.

6 hónap után

Munkaköri elvárások

Amit ajánlunk:

Versenyképes fizetés

Határozatlan idejű szerződés
saját állományban

1 hónapos próbaidő

Havi cafeteria

Szakmai képzési
lehetőségek

Fizetett munkaközi szünetek

Céges buszjáratok

Családias munkakörnyezet

Tapasztalt szakemberként keres állást?

Akár tapasztalt szakemberként, akár nyugdíj mellett keres állást, nálunk jó helyen jár! Az alábbi menüpontok alatt tájékozódhat bővebben lehetőségeinkről!

Szakmai tapasztalat

Már több éves tapasztalattal rendelkezik és úgy érzi, készen áll új kihívásokkal szembe nézni, szaktudását bőveteni egy új szervezet tagjaként? Vállalatunknál több területen, többféle pozícióban van lehetőség elhelyezkedni, akár szerelő, gépkezelő, CNC gépkezelő, hegesztő, vagy festőberendezés kiszolgálóként. Kollégáink a termelés területén 2, illetve 3 műszakos munkarendben dolgoznak. Aktuláis lehetőségeinkről nyitott álláslehetőségek oldalunkon tájékozódhat. Amennyiben van olyan pozíció, mely felkeltette érdeklődését és úgy érzi, megtalálná benne önmagát, úgy várjuk pályázatát az adott pozícióra. Ha jelenlegi lehetőségeink között nem talált olyat, mely megfelelne eddigi tapasztalatainak, lehetősége van leadni általános pályázatát, melyet rögzítünk rendszerünkben és amennyiben olyan pozíció nyílik mely az Ön számára megfelelő felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Munkalehetőség nyugdíjasoknak

Contact

Gruppenfoto der Personalmarketing Hotline

Kérdése van?

Örömmel válaszolunk, keressen bennünket:
Telefon: +36 88 577732
E-Mail: karrier@jost-world.com